Lavočkin La-7 přichází

Kovozávody oznamují příchod zbrusu nové Lavočky La-7 v „královském“ měřítku 1/72

Zbrusu nová Lavočka La-7 z KP – Kovozávodů Prostějov se již připravuje na vstup do modelářského světa.
Zde jsou pracovní náhledy kamuflážních schémat pro úvodní tři krabičky, které půjdou do prodeje jako první z rodiny La-7. Tyto kamuflážní schémata byla vypracovaná za spolupráce s předními našimi i světovými odborníky na tuto tématiku.

Model je celý zpracován za pomoci 3D technologie. Jako vzor nám posloužil originální stroj, který je umístěn v Leteckém muzeu v Praze-Kbelích. Výrobní dokumentace pro frézování kovové formy technologií CAD-CAM (přímé frézování) je zpracována velmi detailně a celý tým pracovníků KP věří, že se Vám nový „akurátní“ model bude líbit.

A je se na co těšit…
Plastikový model v měřítku 1/72 obsahuje kompletní detailní interiér včetně trupových přepážek, radiostanice, tlakových lahví, otevřených bočních dvířek za kabinou, pumové výzbroje a motoru. Nově také tento model obsahuje dva kryty kabiny – jeden zavřený a druhý rozdělený na části pro možnost otevření.
Již samozřejmostí jsou palubní deska poutací pásy v obtisku.
Již brzy Vás budeme informovat o uvedení tohoto modelu do prodeje. Nejen konečně kvalitní a přesný model tohoto famózního stíhače, ale také příjemná cena 245,-Kč na pultech všech dobrých prodejen jistě potěší.

Tým KP